Десислава Атанасова от ГЕРБ и Петър Витанов от БСП коментираха в

...
Десислава Атанасова от ГЕРБ и Петър Витанов от БСП коментираха в
Коментари Харесай

Десислава Атанасова пак нападна БСП: И ние от ГЕРБ живеем в България

Десислава Атанасова от ГЕРБ и Петър Витанов от Българска социалистическа партия разясниха в утринния блок на Bulgaria ON AIR импортираният избор на съмнение на тематика „ Сигурност “ към кабинета „ Борисов 3 “, написа novini.bg.

Мотивите се основават на това, че Министерски съвет е виновен за запазване на сигурността, подсети Витанов. От своя страна Атанасова разясни, че в никакъв случай кабинетът не е гледал безрезервно на протичащото се в страната. „ И ние от ПГ на ГЕРБ живеем в това общество и виждаме ясно проблемите. Взимат се нужните ограничения “, разгласи тя и изрично съобщи: „ Вотът на съмнение е следващият неплатежоспособен избор към държавното управление “.

Този избор е странна компилация от мнения, от фейсбук статуси и от разбори на социалогически организации, счита Атанасова.

„ Мотивите са толкоз неаргументирани, че скърбя, че няма парламентарна процедура да се поправят “, сподели тя.

„ Ние не сме безкритични, виждаме какво се случва в системата на Министерство на вътрешните работи “, съобщи още веднъж Атанасова и добави: „ Там има политическо и професионално управление. Всичко, което се случва е ангажимент на професионалното управление. Никой не чака министърът да хваща персонално избягвали пандизчии или да върви на всяко едно място на престъпление. Затова има професионално управление и конструкция “.

„ Опозицията се пробва да скрие положителното от Председателството на България, което бе регистрирано даже и от президента Румен Радев “, заключи Десислава Атанасова.
Източник: petel.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР